Reiki

- posílení schopnosti těla " léčit se"

Reiki je součástí mého každodenního života. První zasvěcení do Reiki Usuiho systému jsem získala v roce 2001. Dostala jsem zasvěcení a zkušenosti od dvou mistrů: Ladislava Patáka a Ivanky Janíčkové. Naučili mě hodně a nastala doba, kdy předávám zkušenosti dále.

Reiki je schopnost těla přijímat a předávat energii. Každý člověk tuto schopnost může získat po iniciaci, kterou předává mistr - učitel. Když jsem šla na první seminář Reiki, šla jsem s úmyslem, aby jsem mohla pomáhat a léčit své blízké. Velmi brzy jsem pochopila, že mám Reiki používat hlavně sama pro sebe. Když budu v pohodě já, budou v pohodě i mé děti a blízcí. Častým praktikováním Reiki se zvyšuje intuice a tím i sebedůvěra. Každý, kdo má zasvěcení do prvního stupně Reiki může pomáhat sobě a druhým přikládáním rukou. Posiluje se schopnost těla - uzdravit se. Dochází ke zklidnění, uvolnění a nastolení harmonie těla. Druhý stupeň zesiluje schopnost přijímat a dávat energii, nejen na fyzické, ale i na psychycké úrovni. Můžeme posílat energii na dálku, energeticky posilovat situace do budoucnosti, ale i zpětně do minulosti. Třetí stupeň je mistrovský. Zesiluje všechny předcházející možnosti. Energie Reiki se může i programovat na delší dobu a otevírá další možnosti samostatné práce. Každý člověk si v Reiki může najít svou cestu. Někteří lidé ji používají jen pro sebe. Své léčení a svůj osobní rozvoj. Jiní přijdou jen na první seminář a Reiki posílí intuici a díky ní najdou svoji cestu, kterou se vydají a dále rozvíjí. Lidé, kteří jsou v blízkém kontaktu s lidmi využívají Reiki ke své ochraně. Vřele doporučuji všem pečovatelkám, kosmetičkám a kadeřnictvím. Pokud přijdeme do osobního kontaktu s člověkem, který je vysílený, dochází k přesunu energií mezi námi. Pokud předáme Reiki, naše osobní energie je ochráněna. Můžeme provést i jiné techniky vlastní ochrany. Reiki má mnoho možností. Všechny informace se dozvíte na semináři. Pokud se rozhodnete pro zasvěcení do energií Reiki, je dobré si zvolit správného mistra. Musí tak zvaně sedět. Je potřeba mít důvěru nejen v Reiki, ale i v člověka, který nám zasvěcení předává. Proto umožňuji klientům, se před zasvěcením rozhodnout, zda chtějí získat tuto schopnost právě ode mě. Pokud ne, vrátím kurzovné a rozloučíme se. Každý máme svobodnou vůli se rozhodnout. K mému potěšení se to ještě nestalo. Každý žák najde svého učitele a každý učitel najde své žáky. S láskou v srdci - Martina Bartošíková

Kurz reiki I. - III.

- naučíte se přijímat a dávat Reiki. Napsáno o Reiki je hodně, proto se prozatím nebudu rozepisovat více. Kdo má zájem, můžeme si popovídat osobně. Když je chuť učit se, vhodný učitel se vždy najde.

foto

foto

 

© 2013 Martina Bartošíková  všechna práva vyhrazena